Spotkanie z przedstawicielami szkoły pilotażu i NS FLY oraz firmy Navcom Systems

Drodzy Studenci,

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z przedstawicielami szkoły pilotażu i NS FLY oraz firmy Navcom Systems, które odbędzie się w dniu 30.11.2023 r. o godzinie 10.30 w sali nr A207 naszej uczelni.

Podczas spotkania zostaną zaprezentowane możliwości dotyczące kursów pilotażu, staży oraz możliwości pracy w wymienionych firmach.

Navcom Systems oferuje rozwiązania i produkty w zakresie awioniki, elektroniki, systemów komunikacji, a także usługi serwisowe i szkoleniowe dla klientów z całego świata.

Navcom Systems Fly to część firmy Navcom Systems, która zajmuje się kształceniem pilotów oferując szeroki wybór kursów i szkoleń.

Spotkanie z pewnością okaże się niezwykle inspirujące i pozwoli na uzyskanie wielu cennych informacji na temat rynku pracy w branży lotniczej.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!